Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

مانومتر آنالوگ یکی از لوازم جانبی پمپ آب است که جهت اندازه گیری فشار بکار می رود، مانومتر است، در واقع مانومتر فشار سنجی است که با آن فشار گاز محبوس در یک ظرف را اندازه گیری می کنند. مهمترین عامل اندازه گیری فشار لوله بروردون می باشد، لوله برودون یکی از قسمت های اصلی مانومتر است که با مقطع تقریبا بیضی به شکل C ساخته شده که یک طرف آن مسدود و ظرف دیگر آن به نقطه فشار وصل می شود. فشار سنجهای نوع بوردون قادرند از 30 تا 50000 پوند بر اینچ مربع را اندازه بگیرد. فشار وارده باعث می شود نوک آزاد لوله بوردون حرکت کند و این حرکت بوسیله سیستم اهرم به چرخ دنده و عقربه منتقل می شود و عقربه روی صفحه فشار را نشان می دهد.
از انواع دیگر مانومترها می توان به مانومتر U شکل اشاره کرد که یک لوله U شکل است که یک سر آن باز است و سر دیگر آن به ظرف دارای گاز متصل است. در این لوله جیوه یا مایع های دیگر را می توان ریخت. ارتفاع جیوه در دو شاخه لوله برابر است ولی با باز شدن شیر ظرف و ورود گاز به درون آن، ارتفاع جیوه در لوله تغییر می کند و با توجه به آن فشار گاز اندازه گیری می شود. مانومتر ها می توانند به طور غیر مستقیم برای اندازه گیری سایر متغیرها نظیر دبی سیال/ گاز، سرعت، سطح مایع و ارتفاع بکار روند. شرکت پایا گسترش خورشید تابان (پمپ خوب) نماینده فروش مانومتر آنالوگ در برندهای مختلف در تهران و شهرستان ها می باشد.

برای خرید مانومتر آنالوگ و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت مانومتر  با کارشناسان ما در شرکت پایا گسترش خورشید تابان تماس بگیرید

natali

مانومتر آنالوگ ناتالی

  • جهت اندازه گیری فشار
  •  دارای محدوده فشار 0 تا 10 بار (0psi-150psi)
  •  سایز اتصال 1/4 اینچ
  • ساخت کشور چین
مانومتر-ناتالی

مانومتر آنالوگ ناتالی

  • جهت اندازه گیری فشار
  •  دارای محدوده فشار 0 تا 10 بار (0psi-150psi)
  •  سایز اتصال 1/2 اینچ
  • ساخت کشور چین

از دیگر لوازم جانبی پمپ آب می توان به ست کنترل، مکانیکال سیل و کلید اتوماتیک پمپ آب اشاره کرد. شما می توانید پس از سفارش محصول خود به نمایندگی تهران، آن را در اقصی نقاط ایران از جمله استان ها و شهرهای مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، گلستان، گرگان، مازندران، ساری، رشت، گیلان، خراسان، خوزستان، اهواز، آبادان، کرمان، یزد، همدان، کرج، قم، کرمانشاه، ارومیه، اردبیل، بندرعباس، اراک، زنجان، قزوین، ارومیه، لرستان، خرم آباد، کردستان، سنندج، زاهدان، بوشهر، بیرجند و یاسوج تحویل بگیرید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
مانومتر آنالوگ
Author Rating
41star1star1star1stargray
بستن منو
Call Now Button