فلوتر یا شناور پمپ یکی از لوازم جانبی پمپ است که بوسيله الکترودهاي مخصوص که داخل منبع يا چاه و در سطح دلخواه قرار مي گيرند کنترل سطح مايعات را به صورت دائمي به عهده مي گيرد. با پايين رفتن سطح مايع و کم شدن سطح آب از سطح الکترود L و يا بالا رفتن آن و رسيدن به الکترود H دستگاه فعال مي شود و فرمان خروجي بسته به استفاده از کنتاکت باز يا بسته سيستم پمپاژ را خاموش يا روشن مي کند. از دیگر لوازم جانبی پمپ آب می توان به ست کنترل، مکانیکال سیل و کلید اتوماتیک پمپ آب اشاره کرد. شرکت پایا گسترش خورشید تابان (پمپ خوب) نماینده فروش برندهای معروف فلوتر یا شناور پمپ آب در تهران و شهرستان ها می باشد.

برای خرید فلوتر یا شناور پمپ آب و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت فلوتر یا شناور پمپ آب با کارشناسان ما در شرکت پایا گسترش خورشید تابان تماس بگیرید.

 استریم

برندهای معروف فلوتر یا شناور پمپ

condor

ويژگيهای فلوتر یا شناور پمپ آب:

– کنترل سطح مايعات با مقاومت متغير
– تنظيم دستگاه براساس مقاومت مايع به وسيله پيچ قابل تنظيم
– تنظيم زمان قطع و وصل رله به وسيله پيچ قابل تنظيم بين 1تا10ثانيه
– داراي 4 عدد LED ( چراغ ) براي نمايش وجود برق شبکه ، وصل رله و نمايش حد بالا و پائين
– قابليت نصب ساده و آسان روي ريل و سطوح ديگر
– استفاده از پيچ گوشتي مخصوص براي تنظيم به منظور جلوگيري از دخالت افراد متفرقه
– داراي سنسورهاي استاندارد ومنحصربه فرد

شما می توانید پس از سفارش محصول خود به نمایندگی تهران، آن را در اقصی نقاط ایران از جمله استان ها و شهرهای مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، گلستان، گرگان، مازندران، ساری، رشت، گیلان، خراسان، خوزستان، اهواز، آبادان، کرمان، یزد، همدان، کرج، قم، کرمانشاه، ارومیه، اردبیل، بندرعباس، اراک، زنجان، قزوین، ارومیه، لرستان، خرم آباد، کردستان، سنندج، زاهدان، بوشهر، بیرجند و یاسوج تحویل بگیرید.