پمپ کف کش اسپیکو از محصولات شرکت اسپیکو و تولید ایران می باشد. پمپ اسپیکو یکی از تولیدات شرکت صنایع پمپ سعدی می باشد. این شرکت بیش از ۳۰ سال در زمینه تولید تجارت انواع پمپ های صنعتی ،کشاورزی و تاسیساتی فعالیت دارد. شرکت تولید کننده پمپ آب اسپیکو در سراسر کشور بیش از 65 نمایندگی فروش دارد. انواع پمپ اسپیکو ، کفکش ها و لج کش های اسپیکو ، پمپ آب شناور اسپیکو با استاندارد CE اروپا و استاندارد ملی ایران در طراحی پمپ آب تولید شده اند. شرکت پایا گسترش خورشید تابان (پمپ خوب) نماینده فروش پمپ اسپیکو در تهران و شهرستان ها می باشد.

برای خرید پمپ کف کش اسپیکو و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت پمپ کف کش اسپیکو با کارشناسان ما در شرکت پایا گسترش خورشید تابان تماس بگیرید.

کفکش اسپیکو 2 اینچ

پروانه کف کش اسپیکو تمام بسته استینلس استیل می باشد. برای پمپاژ آب صاف و تمیز، مصارف ساختمانی ، صنعتی ،مزارع و کشاورزی و تخلیه چاه های پر شده از آب باران مناسب می باشد.

کف-کش-دو-اینچ-اسپیکو

[table id=spico10 /]

کفکش اسپیکو 3 اینچ

پروانه کف کش اسپیکو تمام بسته استینلس استیل می باشد. برای پمپاژ آب صاف و تمیز، مصارف ساختمانی ، صنعتی ،مزارع و کشاورزی و تخلیه چاه های پر شده از آب باران مناسب می باشد.

کف-کش-سه-اینچ-اسپیکو

[table id=spico11 /]

پمپ کفکش اسپیکو سری S18-A

چدن و نیمه باز می باشد. منایب برای آب هایی کثیفی که مواد ساینده ندارند. برای مصارف موجود در مزارع و جابجایی آب نهر و جوی و باران و سیلاب

کفکش-اسپیکو

[table id=spico12 /]

پمپ کفکش اسپیکو سری S32-AX

این پمپ جهت تخلیه آب ساختمان ها و صنایع که نیاز که با کارکرد دائمی دارند مناسب است.

لجن-کش-دو-اینچ-اسپیکو

[table id=spico13 /]

پمپ کفکش اسپیکو سری SI-23

این کف کش دو اینچی برای آب های آلوده که موارد جامد معلق در آن ساینده و درشت نباشد. برای آبیاری مزارع، انتقال جوی ها، سیلاب ها مناسب است.

کف-کش-اسپیکو-si

[table id=spico14 /]

شما می توانید پس از سفارش محصول خود به نمایندگی تهران، آن را در اقصی نقاط ایران از جمله استان ها و شهرهای مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، گلستان، گرگان، مازندران، ساری، رشت، گیلان، خراسان، خوزستان، اهواز، آبادان، کرمان، یزد، همدان، کرج، قم، کرمانشاه، ارومیه، اردبیل، بندرعباس، اراک، زنجان، قزوین، ارومیه، لرستان، خرم آباد، کردستان، سنندج، زاهدان، بوشهر، بیرجند و یاسوج تحویل بگیرید.