پمپ شناور اسپیکو از محصولات شرکت اسپیکو می باشد. پمپ اسپیکو یکی از تولیدات شرکت صنایع پمپ سعدی می باشد. این شرکت بیش از ۳۰ سال در زمینه تولید تجارت انواع پمپ های صنعتی ،کشاورزی و تاسیساتی فعالیت دارد. شرکت تولید کننده پمپ آب اسپیکو در سراسر کشور بیش از 65 نمایندگی فروش دارد. انواع پمپ اسپیکو ، کفکش ها و لج کش های اسپیکو ، پمپ آب شناور اسپیکو با استاندارد CE اروپا و استاندارد ملی ایران در طراحی پمپ آب تولید شده اند. شرکت پایا گسترش خورشید تابان (پمپ خوب) نماینده فروش پمپ اسپیکو در تهران و شهرستان ها می باشد.

برای خرید پمپ شناور اسپیکو و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت پمپ شناور اسپیکو با کارشناسان ما در شرکت پایا گسترش خورشید تابان تماس بگیرید.

پمپ شناور اسپیکو 2 اینچ

جنس پروانه این پمپ ها استینلس استیل می باشد. پمپ شناور دو اینچی اسپیکو  با سیلهای سیلیکون کاربید به منظور انتقال آب از چاه های کم عمق و مصارف خانگی، کشاورزی و صنعتی و برای آب نماها به کار برده می شوند.

پمپ-شناور-دو-اینچ-اسپیکو

[table id=spico1 /]

پمپ شناور اسپیکو 3 اینچ

کاربری پمپ شناور سه اینچی همانند پمپ دو اینچی می باید.

پمپ-شناور-سه-اینچ-اسپیکو

[table id=spico2 /]

شما می توانید پس از سفارش محصول خود به نمایندگی تهران، آن را در اقصی نقاط ایران از جمله استان ها و شهرهای مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، گلستان، گرگان، مازندران، ساری، رشت، گیلان، خراسان، خوزستان، اهواز، آبادان، کرمان، یزد، همدان، کرج، قم، کرمانشاه، ارومیه، اردبیل، بندرعباس، اراک، زنجان، قزوین، ارومیه، لرستان، خرم آباد، کردستان، سنندج، زاهدان، بوشهر، بیرجند و یاسوج تحویل بگیرید.