Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

از پرکاربردترین سیستم های فیلتر آلودگی های معلق در آب فیلتر های شنی هستند. با استفاده از این فیلترها قادر خواهید بود ذرات معلق موجود در آب به قطر 50 میکرون را حذف نمایید. اما جهت حذف مواد رنگی موجود در آب و ذرات رنگی و طعم آب باید بلافاصله بعد از فیلتر شنی استخر از فیلتر کربنی استفاده شود. دستگاه فیلتر شنی استخر بهترین و رایج ترین انتخاب برای  برای شفافیت و تصفیه آب استخر می باشد. در لایه های مختلف فیلتر شنی از سایزهای متفاوت سیلیس استفاده می شود. لایه بالایی آن بین0.5 تا 1.5 ، لایه میانی بین1.5 تا 3 و لایه زیرین 5 تا 3 میلیمتر می باشد.یک صفحه جداگانه بنام صفحه نازل نیز در کف ناز فیلتر شنی استخر متصل می شود که کار این صفحه جلوگیری از خروج سیلیس ازفیلترشنی می باشد. معمولا یک سوم فیلتر شنی را جهت معلق بودن املاح پر نمی کنند تا زمان بکواش را بالا ببرند .

فیلترشنی تصفیه استخر از اساسی ترین تجهیزات استخر محسوب می شود که جهت تمیز و شفاف نگه داشتن اب استخر استفاده می گردد. فیلترشنی استخرفلزی گزینه خوبی برای این مورد است.تعویض آب استخر دراستخرهای شنا اصولی نمی باشد. زیرا حجم آب بسیار زیاد است و تنظیم دمای آب به صورت مجدد زمان بر و هزینه بر می باشد. از این رو نیاز به داشتن یک فیلتر شنی استخر برای هر استخر الزامی است. شرکت پایا گسترش خورشید تابان (پمپ خوب) نمایندگی فروش فیلتر شنی استخر در تهران و شهرستان ها می باشد.

 

برای خرید فیلتر شنی استخر و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت فیلتر شنی استخر با کارشناسان ما در شرکت پایا گسترش خورشید تابان تماس بگیرید.

 

فیلتر-شنی-هایواتر
هایواتر
Summary
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
فیلتر شنی استخر
Product Name
فیلتر شنی استخر
بستن منو