Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

فیلتر کارتریجی از جمله تجهیزات استخر می باشد که به هدف حذف ذرات معلقی که در آب استخر وجود دارند به کار برده می شوند. معمولا برای ذراتی که قطر آنها از 10 تا 15 میکرون باشد استفاده می گردد. در داخل بدنه فیلتر کارتریجی با توجه به اینکه میزان دبی آب ورودی چقدر است، فیلترهای استوانه ای در اندازه ها و تعداد مختلف نصب می شود. این فیلترها سطح فیلتراسیون بیشتری نسبت به فیلتر شنی دارند. همچنین سرویس و نگهداری مربوط به فیلتر کارتریجی راحت تر است و جهت فیلتراسیون فشار کاری کمتری مورد نیاز است.

فیلتر کارتریجی آب استخر را تصفیه و زلال می کند و در اغلب اوقات این فیلتر های کارتریجی در استخرهای درمانی مورد استفاده قرار می گیرند. در ضمن ذکر این نکته الزامیست که هزینه اولیه تهیه این فیلتر کریجی و هزینه نگهداری آنها نسبت به فیلتر شنی بالاست.کارتریج بعضی برندهای فیلتر کارتریجی استخر مثل هایوارد در سایزهای بزرگ هستند و قابل استفاده در استخر های بزرگ با ظرفیت بالا هستند. جنس فیلتر کارتریجی استخر هایوارد فایبرگلاس می باشد. 

فیلتراسیون فیلتر کارتریجی دارای سطح مقطع ۷۵ تا ۱۷۵ فوت مربع می باشند و ظرفیت تصفیه آنها معمولا ۷۵ تا ۱۲۰ گالن در دقیقه می باشد. فیلتر کارتریجی نسبت به فیلتر شنی و دیگر فیلترها دارای حجم کمتری می باشند اما دقت تمیزی فیلتر کارتریجی استخر در مقایسه با سایر فیلترها بیشتر می باشد. شرکت پایا گسترش خورشید تابان (پمپ خوب) نمایندگی فروش فیلتر کارتریجی استخر در تهران و شهرستان ها می باشد.

 

برای خرید فیلتر کارتریجی استخر و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت فیلتر کارتریجی استخر با کارشناسان ما در شرکت پایا گسترش خورشید تابان تماس بگیرید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
فیلتر کارتریجی استخر
Author Rating
51star1star1star1star1star
بستن منو