پمپ زمینی پمپیران توسط شرکت پمپیران در ظرفیت های مختلف تولید و عرضه می گردند. این شرکت در سال 1345 فعالیت خود با همکاری KSB  آلمان آغاز نموده است. پمپ های زمینی پمپیران دارای قطر خروجی از 32 تا 300 میلیمتر می باشد. با فشار تست 16 بار و فشار کاری حداکثر 10 بار . جنس محفظه حلزونی یکپارچه و پروانه آنها از چدن خاکستری است. پمپیران امروزه یکی از قوی‌ترین، بزرگ‌ترین شرکت‌های تولید کننده داخلی انواع پمپ‌های مختلف است که توانسته عنوان پرفروش را در چند سال گذشته نسبت به برند خود به دست بیاورد. پمپیران فعالیت خود را از سال 1354 در شهر تبریز شروع کرد. پمپ زمینی پمپیران از نمونه پمپ‌هایی است که توسط این شرکت تولید و در موارد خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرد. شرکت پایا گسترش خورشید تابان (پمپ خوب) نماینده فروش پمپ پمپیران در تهران و شهرستان ها می باشد

 

برای خرید پمپ زمینی پمپیران و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت پمپ زمینی پمپیران با کارشناسان ما در شرکت پایا گسترش خورشید تابان تماس بگیرید.

پمپ زمینی پمپیران

دور موتور : 1450 و 2900 دور

 درجه حرارت سیال در آببندی:

با نوار گرافت: از 50- تا 110 درجه سانتیگراد

با آببند مکانیکی: از 50- تا 140 درجه سانتیگراد 

ادامه در کاتالوگ کامل 

نکته مهم در تولید پمپ زمینی پمپیران و دیگر انواع پمپ‌ های این شرکت بزرگ ایرانی، این است که همه انواع پمپ‌ هایی که توسط متخصصان این حوزه تولید می‌شود، در ابتدا تحت لیسانس شرکت KSB آلمان بوده است؛ اما امروزه مهندسان ایرانی این نمونه‌های بومی آن را باکیفیت مناسب تولید و به بازارعرضه کنند.

از ویژگی‌های پمپ زمینی پمپیران و حتی دیگر نمونه‌های تولید شده آن می‌توان به کیفیت بالا و استفاده از قطعات اصلی و همچنین تنوع تولید انواع مختلف با هد و دبی بسیار بالا اشاره کرد که امروزه توانسته است تا جایگاه بسیار خوبی را به دست بیاورد.

پمپ زمینی پمپیران چیست؟

پمپ زمینی پمپیران که به آن پمپ افقی یک طبقه هم می‌گویند و از نوع سیرکولاتور و گریز از مرکز بوده که در ظرفیت‌های مختلف تولید می‌شود. پمپ زمینی از نوع سیرکولاتور نسبت به خطی کاربرد و مزایای بیشتری دارند. این نوع پمپ‌ها دبی و فشار بیشتری ایجاد می‌کنند و از این رو می‌توانند برای مدارهای آب گرم و مدار گرمایش استفاده شود. البته پمپ زمینی پمپیران از نوع سیرکولاتور بیشتر برای مدار گرمایش استفاده می‌شود. همچنین پمپ زمینی پمپیران بیشتر برای دبی 100 به بالا کاربرد دارند.

ویژگی‌های پمپ زمینی پمپیران

در حالت کلی، تمامی پمپ‌ های زمینی موجود در بازار دارای ویژگی‌های مشترکی هستند. تفاوت این نوع پمپ‌ ها بیشتر در کیفیت قطعات به کار رفته است. پمپیران از آنجا که ایرانی است و توسط مهندسان ایرانی طراحی و ساخته شده است، از این رو تطابق بیشتری را آب و هوا شرایط اقلیمی ایران دارد. برای همین است که در بیشتر تأسیسات و کارخانه‌ها از پمپ زمینی پمپیران و دیگر انواع مناسب آن‌ها استفاده می‌شود.

ویژگی‌های مهم و اصلی پمپ زمینی پمپیران شامل موارد زیر است:

  • این نوع پمپ یک طبقه‌ای دارای موتور جدا و محفظه حلزونی تک مکشه است.
  • ساختار اصلی پمپ زمینی پمپیران هنوز از طرح KSB آلمان و تحت استاندارد DIN 24255 است.
  • این نوع پمپ‌های سیرکولاتور دارای قطر خروجی 32 تا 300 میلیمتر و تحت فشار 16 بار و فشار کار 10 بار است.
  • جنس محفظه حلزونی پمپ زمینی پمپیران از چدن خاکستری است.
  • پمپ زمینی پمپیران در ظرفیت‌های مختلف تولید می‌شود.
  • این نوع پمپ‌ها دارای ضمانت نامه 18 ماهه است که از تاریخ فروش شروع می‌شود.
  • این نوع پمپ‌ها برای استفاده دارای درجه حرارت تنظیم شده از قبل است. در صورتی که پمپ با نوار گرافیت آب بندی شود، دارای درجه حرارت مجاز انتقال سیار بین -50 تا 110 درجه و برای سیل مکانیکی تا 140 درجه مجاز است.

چند نکته مهم در خرید پمپ زمینی پمپیران

همه پمپ‌ ها در حالت اولیه فروش دارای ویژگی‌های از قبل تعیین شده هستند. به هرحال، پمپ‌ های آب به صورتی تولید می‌شوند تا بیشتر نیازهای موجود را رفع کنند؛ اما گاهی شرایطی برای برخی پیش می‌آید که به ناچار باید از ویژگی‌های مخصوصی در پمپ خود استفاده کنند. مدیران پمپیران این شرایط در نظر گرفته‌اند.

قدرت پمپ زمینی پمپیران در حالت استاندارند 30 اسب بخار است. در صورتی که مشتری درخواست بالاتری بیشتر از این مقدار را داشته باشد، باید از قبل به شرکت اعلام کند تا در صورت موجود نبودن، آن را از کارخانه سفارش بگیرد. البته همیشه در بازار و فروشگاه‌های تحت پوشش، انواع پمپ زمینی پمپیران با قدرت متفاوت وجود دارند و مشتریان می‌توانند بدون هیچ دردسر و مسئله‌ای اقدام به خرید و سفارش پمپ آب دلخواه خود کنند. نکته بعدی در خصوص هد و دبی پمپ است. تمامی هد و دبی‌های تعیین شده انواع پمپ بر اساس حداکثر مقدار است و این مسئله می‌تواند خیال مشتریان را از بابت انتخاب هد و دبی مورد نظر راحت کند.

سفارش پمپ زمینی پمپیران

مهم‌ترین مرحله در خرید، چگونگی سفارش صحیح پمپ است. اکثر مشتریان آشنایی اولیه‌ای با پمپ داشته و خیلی با جزئیات انواع پمپ‌ ها آشنا نیستند. متأسفانه برخی افراد سودجو از این فرصت استفاده کرده و با فروش پمپ‌های تقلبی به افراد سعی در کسب سود بیشتری برای خود هستند. بهترین راه، خرید از شرکت‌های معتبر و نمایندگی پمپیران در کشور است.

شما برای خرید هر نوع پمپ زمینی پمپیران و دیگر انواع پمپ‌ها کافی است تا با شرکت تماس بگیرید. کارشناسان شرکت در هر لحظه آماده پاسخگویی به سؤالات شما هستند. کارشناسان در ابتدا با توجه به نیاز شما سعی می‌کنند تا بهترین مدل به شما پیشنهاد دهند.

ضمانت نامه پمپ زمینی پمپیران

یکی از مزیت‌های پمپ‌های ایرانی، ضمانت نامه اصلی و پیدا شدن راحت و سریع قطعات آن‌ها است. پمپ زمینی پمپیران دارای 18 ماه گارانتی اصلی است. حتماً در هنگام خرید، برگ ضمانت نامه اصلی را از فروشنده دریافت کنید و توصیه می‌کنیم که برای تعمیر پمپ حتماً آن را به یک تعمیرگاه یا نمایندگی معتبر ببرید. به هیچ برای سرویس و تعمیر دستگاه خود با نمایندگی‌های مجاز تماس نگیرید. این دستگاه‌ها با اینکه ایرانی هستند؛ اما قرار دادن قطعات فیک و بی‌کیفیت چینی که امروزه در بازار زیاد هم شده است، می‌تواند باعث آسیب جدی به کارکرد اصلی دستگاه شما شود.

قیمت پمپ زمینی پمپیران

پمپ زمینی پمپیران بسته به نوع کاربرد و ویژگی‌های آن دارای قیمت‌ های متفاوتی است. قیمت آن‌ها در واقع بر اساس کارکرد آن‌ها تعیین شده و در صورتی که نیاز به اضافه کردن بخش خاصی به دستگاه باشد، هزینه اضافه تری باید توسط شخص به شرکت پرداخت شود. برای دریافت قیمت انواع محصولات پمپ زمینی پمپیران کافی است تا با شرکت تماس بگیرید یا بروشور آن را از سایت دانلود کنید. انواع پمپ زمینی پمپیران را با قیمت اصلی خریداری کنید. برخی افراد سودجو با قرار دادن نمونه‌های فیک سعی در کاهش قیمت دارند که باید مراقب آن‌ها باشید. شما می توانید پس از سفارش محصول خود به نمایندگی تهران، آن را در اقصی نقاط ایران از جمله استان ها و شهرهای مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، گلستان، گرگان، مازندران، ساری، رشت، گیلان، خراسان، خوزستان، اهواز، آبادان، کرمان، یزد، همدان، کرج، قم، کرمانشاه، ارومیه، اردبیل، بندرعباس، اراک، زنجان، قزوین، ارومیه، لرستان، خرم آباد، کردستان، سنندج، زاهدان، بوشهر، بیرجند و یاسوج تحویل بگیرید.

دیگر برندها