Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

پمپ زمینی از پمپ های سیرکولاتور گریز از مرکز از نوع خطی به حساب می آید. پمپ های سیرکولاتور گریز از مرکز در دو نوع زمینی و خطی تولید می شوند. تفاوت پمپ زمینی و پمپ خطی در این است که پمپ زمینی هم دبی و هم فشار ایجاد می کند. در حالی که پمپ خطی فقط دبی ایجاد می نماید. کاربری این پمپ ها نیز متفاوت هستند. پمپ زمینی برای مدار سیرکولاتور گرمایش و از پمپ خطی برای سیرکولاتور آب گرم مصرفی استفاده می شود. شرکت پایا گسترش خورشید تابان (پمپ خوب) نماینده فروش بهترین برندهای پمپ زمینی در تهران و شهرستان ها می باشد

 

برای خرید پمپ زمینی و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت پمپ زمینی با کارشناسان ما در شرکت پایا گسترش خورشید تابان تماس بگیرید.

پمپ زمینی پمپیران

پمپ زمینی پمپیران توسط شرکت پمپیران در ظرفیت های مختلف تولید و عرضه می گردند. پمپ های زمینی پمپیران دارای قطر خروجی از 32 تا 300 میلیمتر می باشد. با فشار تست 16 بار و فشار کاری حداکثر 10 بار. جنس محفظه حلزونی یکپارچه و پروانه آنها از چدن خاکستری است. 

پمپ ابارا از معروف ترین برندهای پمپ در ایران می باشد. این شرکت در زمینه تولید انواع پمپ ها از جمله پمپ زمینی ابارا به لحاظ با کیفیت بودن در رتبه اول قرار گرفته است.

پمپ زمینی پنتاکس از محصولات شرکت پنتاکس ایتالیا می باشد. این برند از شناخته شده ترین برندها در ایران محسوب می شود.

شرکت پمپ ویلو Wilo یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های آلمانی و حتی در سطح جهان است که درزمینه تولید انواع پمپ مانند پمپ سیرکولاتور ویلو فعالیت می‌کند. پمپ زمینی ویلو از محصولات این شرکت معروف می باشد.

شرکت پمپ داب ایتالیا که یک شرکت تولید کننده پمپ آب است با سابقه بیش از 40 سال در زمینه تولید محصولات مدیریت و انتقال آب فعالیت می کند. پمپ زمینی داب از محصولات این شرکت معروف می باشد.

شرکت پمپ گراندفوس دانمارک یک شرکت تولیدکننده پمپ است که در سال 1945 تاسیس شد و همیشه  پیشرو در ارائه بهترین و مناسب ترین راه حل در انتخاب انواع الکتروپمپ در جهان بوده است. پمپ زمینی گراندفوس از محصولات ان شرکت دانمارکی باشد.

شرکت بهار پمپ یک شرکت ایرانی است که محصولات خود را اعم از کف کش و لجن کش بهارپمپ و پمپ های شناور و سانتریفیوژی و پمپ زمینی بهار پمپ را زیر نظر متخصصان و مهندسان و کارگران حرفه ای و با تجهیزات پیشرفته تولید نموده است. 

شرکت نوید موتور فعالیت خود را تحت نظارت شرکت پمپیران در زمینه تولید الکتروموتورهای صنعتی و خانگی از سال 1375 آغاز نموده است. پمپ زمینی نوید موتور از محصولات این شرکت با سابقه می باشد.

شرکت پمپ لوارا یک شرکت تولیدکننده پمپ آب ایتالیایی است که در سال 1968 در شهر وینسنزا ایتالیا تاسیس شد. پمپ زمینی لوارا از محصولات این شرکت می باشد.

فروش بهترین برندهای پمپ زمینی

پمپیران
پمپیران
ابارا
ابارا ایتالیا
پنتاکس
پنتاکس ایتالیا
WILO
ویلو آلمان
DAB
داب ایتالیا
گراندفوس
گراندفوس دانمارک
بهار پمپ
نوید-موتور
نوید موتور
لوارا
لوارا ایتالیا

شما می توانید پس از سفارش محصول خود به نمایندگی تهران، آن را در اقصی نقاط ایران از جمله استان ها و شهرهای مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، گلستان، گرگان، مازندران، ساری، رشت، گیلان، خراسان، خوزستان، اهواز، آبادان، کرمان، یزد، همدان، کرج، قم، کرمانشاه، ارومیه، اردبیل، بندرعباس، اراک، زنجان، قزوین، ارومیه، لرستان، خرم آباد، کردستان، سنندج، زاهدان، بوشهر، بیرجند و یاسوج تحویل بگیرید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
پمپ زمینی پمپیران
Author Rating
41star1star1star1stargray
بستن منو
Call Now Button