پمپ زمینی از پمپ های سیرکولاتور (سیرکوله) گریز از مرکز از نوع خطی به حساب می آیدپمپ های سیرکولاتور گریز از مرکز در دو نوع زمینی و خطی تولید می شوند. تفاوت پمپ زمینی و پمپ خطی در این است که پمپ زمینی هم دبی و هم فشار ایجاد می کند. در حالی که پمپ خطی فقط دبی ایجاد می نماید. کاربری این پمپ ها نیز متفاوت هستند. پمپ زمینی برای مدار سیرکولاتور گرمایش و از پمپ خطی برای سیرکولاتور آب گرم مصرفی استفاده می شود. شرکت پایا گسترش خورشید تابان (پمپ خوب) نماینده فروش بهترین برندهای پمپ زمینی در تهران و شهرستان ها می باشد

برای خرید پمپ زمینی و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت پمپ زمینی با کارشناسان ما در شرکت پایا گسترش خورشید تابان تماس بگیرید.

شاسی-و-کوپله-پمپیران

فروش بهترین برندهای پمپ زمینی

شما می توانید پس از سفارش محصول خود به نمایندگی تهران، آن را در اقصی نقاط ایران از جمله استان ها و شهرهای مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، گلستان، گرگان، مازندران، ساری، رشت، گیلان، خراسان، خوزستان، اهواز، آبادان، کرمان، یزد، همدان، کرج، قم، کرمانشاه، ارومیه، اردبیل، بندرعباس، اراک، زنجان، قزوین، ارومیه، لرستان، خرم آباد، کردستان، سنندج، زاهدان، بوشهر، بیرجند و یاسوج تحویل بگیرید.