پمپ لجن کش گراندفوس از محصولات شرکت گراندفوس دانمارک با سابقه درخشان جهانی می باشد. پمپ لجن کش گراندفوس سری DW مخصوص حفاری می باشد. شرکت پایا گسترش خورشید تابان (پمپ خوب) نماینده فروش پمپ گراندفوس در تهران و شهرستان ها می باشد.

برای خرید پمپ لجن کش گراندفوس و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت پمپ لجنکش گراندفوس با کارشناسان ما در شرکت پایا گسترش خورشید تابان تماس بگیرید.

پمپ لجن کش گراندفوس سری SL

گراندفوس-sl

[table id=grundfos8 /]

درباره شرکت پمپ گراندفوس

گراندفوس یکی از معروف‌ترین شرکت‌های تولید کننده انواع پمپ آب است که فعالیت خود را از سال 1945 در روستای در کشور دانمارک آغاز کرد. شرکت پمپ گراندفوس دانمارک صاحب شرکت های بزرگ صنعتی دیگری از جمله برند پمپ داب ایتالیا می باشد. این شرکت توانسته است با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی و متخصصان و تلاش شبانه‌روزی آن‌ها، امروزه تعداد کارمندان خود را به بیش از 18 هزار نفر برساند و حداقل در 55 کشور، نماینده فروش و کارخانه فعال داشته باشد. پمپ سیرکولاتور گراندفوس از نمونه پمپ‌های موفق این برند دانمارکی است که امروزه در سراسر دنیا به ویژه ایران بیشترین طرفدار را دارد. بوستر پمپ های گراندفوس یکی از بهترین و معتبرترین برندهای بوستر پمپ در جهان می باشند.