برای پمپ کردن سیالی که حاوی ذرات جامد ریز باشد از پمپ اسلاری استفاده می شود. واژه اسلار به معنی سیالی است که در آن ذرات جامد وجود دارد. اسلار در دو نوع اشباع شده و اشباع نشده است. اسلاری اشباع شده سیالی است که ذرات بسیار ریزی دارند و یکنواخت هستند و ویسکوزیته بالایی دارند. اسلاری اشباع نشده سیالی است که ذرات ریز آن مخلوط غیر یکنواختی ایجاد می کنند. به طور کلی پمپ های اسلاری به دو دسته پریستالتیک و سانتریفیوژ تقسیم بندی می شوند. پمپ سانتریفیوژ اسلاری نیز خود به دو دسته تقسیم می شود؛ پمپ اسلاری افقی ، پمپ عمودی اسلاری. از این دو نوع برای جابجایی سیالات با غلظت بالا استفاده می شود. شرکت پایا گسترش خورشید تابان (پمپ خوب) نماینده فروش پمپ های اسلاری در برندهای مختلف در تهران و شهرستان ها می باشد.

برای خرید پمپ اسلاری و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت پمپ اسلاری با کارشناسان ما در شرکت پایا گسترش خورشید تابان تماس بگیرید.

 

پمپ اسلاری

 

شما می توانید پس از سفارش محصول خود به نمایندگی تهران، آن را در اقصی نقاط ایران از جمله استان ها و شهرهای مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، گلستان، گرگان، مازندران، ساری، رشت، گیلان، خراسان، خوزستان، اهواز، آبادان، کرمان، یزد، همدان، کرج، قم، کرمانشاه، ارومیه، اردبیل، بندرعباس، اراک، زنجان، قزوین، ارومیه، لرستان، خرم آباد، کردستان، سنندج، زاهدان، بوشهر، بیرجند و یاسوج تحویل بگیرید.