ست کنترل لوارا یا کلید اتوماتیک پمپ آب لوارا از محصولات جانبی پمپ آب برند لوارا می باشد. این دستگاه وظیفه اتومات کردن پمپ آب را به عهده دارد. این پمپ باید در قسمتی که آب ورودی به پمپ فشار داشته باشد می تواند نصب شود. این دستگاه از سری کلید اتوماتیک ها جهت محافظت از پمپ می باشد. از مزایای آن کارکرد کم پمپ ،نصب آسان، سایز کوچک و تنظیم فشار آب بدون نوسان می باشد. شرکت پایا گسترش خورشید تابان (پمپ خوب) نماینده فروش پمپ لوارا در تهران و شهرستان ها می باشد.

 برای خرید ست کنترل لوارا و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت ست کنترل لوارا با کارشناسان ما در شرکت پایا گسترش خورشید تابان تماس بگیرید.

ست-کنترل-لوارا

ست کنترل لوارا سری GENYO

  •  حداکثر فشار کاری 10 بار
  • کلاس حفاظتی IP65
  • با ولتاژ 220-240 ولت و تک فاز
  • حداکثر دمای عملیاتی 60 درجه سانتیگراد
  • حداکثر دبی 10 متر مکعب بر ساعت
  • دارای امکان ری استارت دستی
  • دارای ورودی و خروجی یک اینچ

ست کنترل لوارا سری GENYO

مدلحداکثر جریانفشار اولیه استارت
GENYO 8A/F128A1.2bar
GENYO 8A/F158A1.5bar
GENYO 8A/F228A2.2bar

درباره شرکت پمپ لوارا

شرکت پمپ لوارا (Lowara) یک شرکت تولیدکننده پمپ آب ایتالیایی است که در سال 1968 در شهر وینسنزا ایتالیا تاسیس شد. سپس این شرکت توسط شرکت Xylem که یک شرکت تولیدکننده پمپ آب ایتالیایی است خریداری شد اما همچنان محصولات خود را با برند لوارا به بازار عرضه می کند. شرکت پمپ لوارا دارای محصولات بسیار زیادی می باشد که از محبوب ترین آن ها پمپ های طبقاتی، لجن کش، کف کش، شناور و پمپ سیرکولاتور لوارا می باشند. محصولات شرکت پمپ لوارا در صنایع زیادی از جمله نفت و گاز، ساخت و ساز, کشاورزی و صنعت معدن مورد استفاده قرار می گیرند. شرکت پمپ لوارا توانسته است با ارائه محصولات با کیفیت عالی و قیمت مناسب به یکی از محبوب ترین برندهای پمپ آب در بازار ایران تبدیل شود. شرکت پمپ لوارا پروژه های بسیار بزرگ بین المللی را در حال حاضر انجام داده است که از مهمترین های آن ها می توان به پروژه آبرسانی بزرگترین برج دنیا یعنی برج خلیفه دبی اشاره کرد.