برند هایوارد متعلق به شرکت هایوارد می باشد .این شرکت در یکی از ایالات امریکا فعالیت خود را در زمینه تولید تجهیزات استخر در دهه 1930 آغاز نموده است. تجهیزات استخر هایوارد از بهترین و پرفروش ترین برندهای تجهیزات استخر در ایران و جهان می باشد. شرکت هایوارد در کشور هایی همچون کانادا، چین و فرانسه کارخانه های تولید تجهیزات استخر هایوارد بنا نهاده هست و در اکثر کشور های سراسر جهان دارای نمایندگی فروش می باشد. شرکت پایا گسترش خورشید تابان (پمپ خوب) نمایندگی رسمی فروش تجهیزات استخر هایوارد در تهران و شهرستان ها می باشد.
برای خرید تجهیزات استخر هایوارد و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت تجهیزات استخر هایوارد با کارشناسان ما در شرکت پایا گسترش خورشید تابان تماس بگیرید.
super-pumpپمپ-تصفیه-استخر-هایوارد-

پمپ استخر هایوارد

این پمپ از محصولات تجهیزات استخری هایوارد می باشد. بدنه پمپ استخر هایوارد کامپوزیتی است. جنس این بدنه باعث می شود که پمپ در برابر خوردگی و فرسایش در برابر عوامل خورنده آب محافظت گردد. پمپ استخر هایوارد به دلیل داشتن استخر از ورود ذرات به آب استخر جلوگیری می کند که موجب می شود آسیبی به پره های آن وارد نگردد. تمامی پمپ های به کار رفته در این پمپ های استخری هایوارد ساخت شرکت A.o smith  امریکا مطابق استاندارد IE2 می باشند.

جالب است بدانید که پمپ استخر تک سرعته هایوارد به لحاظ مصرف انرژی ، بعد از سیستم گرمایشی و تهویه هوا قرار می گیرد. با نصب یک پمپ استخر هایوارد چند سرعته می توانید بیش از 90 درصد در مصرف انرژی نسبت به پمپ استخر هایوارد تک سرعته صرفه جویی کنید. و هر ساله قادرید هزاران دلار در هزینه ها صرفه جویی کنید. از طرفی این را باید در نظر داشته باشید که محصولات پیشرفته تر و کارآمدتر مثل پمپ های چند سرعته هزینه های جانبی بیشتری خواهند داشت. اما در طی دو سال تمام این هزینه های جانبی و نگهداری پمپ ها به علت مصرف کمتر انرژی جبران خواهد شد. 

 

فیلتر-شنی-تصفیه-آب-استخر-هایوارد-ST-

این فیلتر از محصولات تجهیزات استخر هایوارد می باشد. فیلترهای هایوارد در دو نوع دیاتومه و شنی تولید می شوند. جنس بدنه این فیلترها کامپوزیت پروگرید می باشد. فیلتر هایوارد در سایز های مختلف برای مصارف مختلف استفاده می شوند. نکته جالب فیلتر های هایوارد این است که می توانند به صورت چندتایی برای تصفیه ظرفیت های بیشتر استخر ها به صورت موازی کار کنند. با این فیلتر های هایوارد می توان میزان لوله کشی خطوط را به شکل چشم گیری کاهش داد. این فیلتر ها عملیات شست و شوی معکوس را به راحتی انجام می دهند. کلیه فیلترهای هایوارد با فشار 3.4 بار کار می کنند.

 

فیلتر-کارتریجی-هایوارد

فیلترهای کارتریجی هایوارد با بیشترین بازده انرژی مصرفی به بازار عرضه شده است. این فیلتر کارتریجی استخر هایوارد در هر سال تا 2500 گالون آب با به حداقل رساندن بک واش صرفه جویی می کند. فیلتر استخر هایوارد در ظرفیت های 225 ،325، 425، 525 و 700 متر مکعب عرضه شده اند و سیکل تعویض فیلتر در تجهیزات استخر هایوارد بسیار طولانی است.

ساختار چند ظرفیتی قدرت فوق العاده ای در عملکرد فیلتراسیون و هیدرولیک بودن آن ایجاد می کند. که این خود منجر به کاهش هزینه های عملیاتی می شود. عناصر کارتریجی تمیزکننده  نیاز به سیستم بک واشینگ را کمتر می کند. 

مخازن فیلتر برای رفع نیازهای سخت ترین شرایط کاربردی و محیط زیستی از بادوام ترین مواد ساخته شده است.  

پکیج تصفیه از محصولات تجهیزات استخر هایوارد می باشد. پکیج تصفیه هایوارد مجموعه ای از فیلتر شنی ،شیر چند راهه ،پمپ و اتصالات مربوطه و پلیت نصب این تجهیزات می باشد.

جاروی-اتوماتیک-استخر-هایوارد-

پکیج گرمایشی هایوارد که از محصولات تجهیزات استخر هایوارد می باشد نیاز به موتورخانه را حذف می نماید. آب استخر از داخل پکیج عبور می کند و گرمایی که با مصرف گاز یا برق ایجاد می شود به آب داده می شود.  با استفاده از پکیج گرمایشی هایوارد تجهیزات لوله کشی و موتورخانه به کلی حذف خواهد شد.باردهی حرارتی این دستگاه ها بالای هشتاد درصد است. جنس آن کوپرونیکل و یا استیل است. اتصالات ضد خوردگی CPVC و مشعل های تمام استیل پکیج گرمایشی هایوارد دلیل بالا بودن بازده آن می باشد.

پکیج گرمایشی هایوارد سری H دارای بازده و عملکرد بالا  می باشد و به راحتی نصب می شوند. دارای مبدل حرارتی مرکزی از جنس نیکل می باشد. در برابر آب و نمک و مواد شیمیایی مقاومت عالی در برابر خوردگی دارد. جریان آب مبدل حرارتی کوپرو نیکل به صورت کاملا تنظیم شده عمل می کند. سرعت آب یکسانی از طریق همه لوله ها برای گرمایش سریع تر اعمال می شود. با کاهش زمان روشن بودن پمپ تا 18 درصد در مصرف انرژی ذخیره می شود. اتصالات پمپ CPVC با ابعاد 2 در 2.1/2  اینچ می باشد.

 

کلرزن-استخر-هایوارد-1-139x300

این تجهیزات ضدعفونی کننده که از محصولات تجهیزات استخر هایوارد می باشد به دو صورت هستند. یک سری تجهیزات ضدعفونی کننده هایوارد به قرص کلر عمل می کنند به این صورت که با قرار دادن قرص در داخل کلرزن و راه اندازی دستگاه کلر به صورت تنظیم شده ای به آب استخر تزریق می شود. نوع دیگر دستگاه کلر زن هایوارد با نمک موجود در آب تولید کلر می کند و به آب وارد می کند. در این نوع لازم است مقداری نمک در آب افزوده گردد.

سیستم تصفیه آب پیشرفته هیدرورایت هایوارد UVO3 سطح خلوص آب استخر را در هر استخری بهبود می دهد. یک سیستم مضاعف تکمیلی برای از بین بردن میکروارگانیسم های مقاوم به کلر مقادیر مشخصی از ازن  و اکسیدان های پیشرفته و یا مواد ضدعفونی کننده UV را به آب استخر تزریق می کند. سیستم ضدعفونی هیدرورایت UVO3 درکنار تزریق کلر عمل می کند تا به طور چشم گیری مصرف مواد شیمیایی را کاهش دهد. در به طور کلی می توان گفت مصرف کلر با این تکنولوژی حدودا 50در صد و یا بیشتر کاهش می یابد. با مصرف کمتر مواد شیمیایی به این روش هم می توان با طبیعت دوستانه تر رفتار کرد و هم برای شما به صرفه خواهد بود.

این سیستم تجربه شنا در طبیعی ترین و خالص ترین و تمیز ترین آب را به شما هدیه میدهد. و میکرو ارگانیسم هایی که در گذر زمان به کلر مقاوم شده اند را به راحتی از بین می برد. عمر سیستم کلر زنی را افزایش می دهد.

 

چراغ-جکوزی-هایوارد

چراغ  استخر و جکوزی هایوارد

چراغ های LED  و هالوژن تجهیزات استخر هایوارد از بهترین چراغ  های استخری دنیا محسوب می شوند. توان مصرف چراغ های جکوزی 50 وات و برای استخر 70 وات می باشد.

جاروی-اتوماتیک-استخر-هایوارد-

با استفاده از جاروی اتوماتیک استخر که از محصولات تجهیزات استخر هایوارد می باشد دیگر نیازی نیست برای تمیز کزدن دیواره و کف استخر آب آن تخلیه شود. فقط کافی است این دستگاه را به داخل آب استخر بفرستید تا در نهایت دقت آن را تمیز کند. جاروی استخر هایوارد از پر اهمیت ترین تجهیزات استخر هایوارد می باشد که برای رسیدگی به نظافت دائمی هر استخری لازم است. تمیزی و زلالی آب استخر از اصلی ترین عوامل زیبایی استخر به شمار می آید. جت های قدرتمند جاروی استخر هایوارد باعث می شود که به راحتی  و بازده بالایی در اطراف استخر حرکت کند. چرخ های کم اصطکاک این جارو استخری سایش و پارگی سطح چرخ هارو کاهش میدهد و عمر آن را افزایش می دهد.

شما می توانید پس از سفارش محصول خود به نمایندگی تهران، آن را در اقصی نقاط ایران از جمله استان ها و شهرهای مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، گلستان، گرگان، مازندران، ساری، رشت، گیلان، خراسان، خوزستان، اهواز، آبادان، کرمان، یزد، همدان، کرج، قم، کرمانشاه، ارومیه، اردبیل، بندرعباس، اراک، زنجان، قزوین، ارومیه، لرستان، خرم آباد، کردستان، سنندج، زاهدان، بوشهر، بیرجند و یاسوج تحویل بگیرید.

دیگر برندهای تجهیزات استخر