شرکت تجهیزات استخر فلکسینوکس پول FLEXINOX POOL  اسپانیا در زمینه تغییر شکل دادن به میله و لوله های استیل جهت تولید تجهیزات استخری از قبیل نردبان های استیل و دستگیره های فلزی تمام استیل و المان های تزئینی برگشت آب و المان های جانبی دکوراتیو برگشت آب استخر و تجهیزات جانبی استخر و تخت ماساژ درمانی حدود 20 سال سابقه دارد. شرکت  تجهیزات استخر فلکسینوکس در زمینه تولید مبدل های حرارتی تخصص خود را ثابت کرده است. شرکت پایا گسترش خورشید تابان (پمپ خوب) نمایندگی فروش تجهیزات استخر فلکسینوکس در تهران و شهرستان ها می باشد.

برای خرید تجهیزات استخر فلکسینوکس و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت تجهیزات استخر فلکسینوکس با کارشناسان ما در شرکت پایا گسترش خورشید تابان تماس بگیرید.
مبدل حرارتی فلکسینوکس

مبدل حرارتی فلکسینوکس

مبدل حرارتی فلکسینوکس از کامل ترین سری های مبدل حرارتی آب به آب می باشند. این مبدل  20 تا 200 کیلو وات را در اختیار مشتری قرار می دهد. این محصول با کیفیت بالا و بهترین متریال مورد استفاده و با هزینه مناسب به بازار عرضه شده اند.مبدل های حرارت های فلکسینوکس از جنس استیل 316 ساخته شده اند و دارای بازدهی بالا هستند. اتلاف انرژی در این مبدل ها بسیار کم است. و در مقابل سیالات خورنده مانند کلر و ازن و سختی آب مقاومت بالایی دارند و رسوب نمی گیرند. 

تجهیزات-استخری-استیل-فلکسینوکس

تجهیزات استیل فلکسینوکس

  • پله های تمام استیل استخری فلکسینوکس ار 2تا 5 پله با دستگیره های خمیده و صاف
  • دستگیره های استیل استخری مختص نصب بر روی  دیواره استخر در سایز های ۱ تا ۳ متری
  •  المان های تزئینی برگشت آب فلکسینوکس
  • المان های جانبی دکوراتیو برگشت آب استخر
  • تخت ماساژ درمانی فلکسینوکس از جدیدترین و بهترین راه های آب درمانی

شما می توانید پس از سفارش محصول خود به نمایندگی تهران، آن را در اقصی نقاط ایران از جمله استان ها و شهرهای مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، گلستان، گرگان، مازندران، ساری، رشت، گیلان، خراسان، خوزستان، اهواز، آبادان، کرمان، یزد، همدان، کرج، قم، کرمانشاه، ارومیه، اردبیل، بندرعباس، اراک، زنجان، قزوین، ارومیه، لرستان، خرم آباد، کردستان، سنندج، زاهدان، بوشهر، بیرجند و یاسوج تحویل بگیرید.

دیگر برندهای تجهیزات استخر