Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

شرکت پمپ پارس ناصری تولیدکننده پمپ شناور پارس ناصری یکی از معروف ترین برندهای تولید پمپ آب در ایران است که امروزه یکی از بهترین الکتروپمپ های شناور را در ایران تولید می کند، همچنین پمپ شناور پارس ناصری مناسب چاه هایی است که خورندگی دارند و دارای املاح و آب های شور و آب های پر از ماسه هستند. شرکت پایا گسترش خورشید تابان (پمپ خوب) نماینده فروش پمپ شناور پارس ناصری در تهران و شهرستان ها می باشد.

برای خرید پمپ شناور پارس ناصری و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت پمپ شناور پارس ناصری با کارشناسان ما در شرکت پایا گسترش خورشید تابان تماس بگیرید.

الکترو پمپ شناور پمپ پارس ناصری

کاربرد الکترو پمپ شناور پمپ پارس ناصری

غالبا از الکترو پمپ شناور جهت استخراج آب از عمق زیاد استفاده می گردد. کاربرد اصلی مصرف پمپ شناور مصرف در ساختمان های مسکونی، باغها و زمین های زراعی و کشاورزی و در صنایع می باشد. از الکتروپمپ های شناور ناصری برای پمپاژ آب از چاه های عمیق در زمین و باغات و همچنین ساختمان های مسکونی در مناطقی که سطح آب زیرزمینی بسیار پایین است و نیاز به پمپاژ قوی دارد استفاده می شود. پمپ های شناور پمپ های چند طبقه ای هستند که از آنها برای استخراج آب از چاه های عمیق استفاده میشود. شرکت ناصری یکی از بهترین تولید کننده های این نوع پمپ ها در ایران می باشد. شما می توانید پس از سفارش محصول خود به نمایندگی تهران، آن را در اقصی نقاط ایران از جمله استان ها و شهرهای مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، گلستان، گرگان، مازندران، ساری، رشت، گیلان، خراسان، خوزستان، اهواز، آبادان، کرمان، یزد، همدان، کرج، قم، کرمانشاه، ارومیه، اردبیل، بندرعباس، اراک، زنجان، قزوین، ارومیه، لرستان، خرم آباد، کردستان، سنندج، زاهدان، بوشهر، بیرجند و یاسوج تحویل بگیرید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
پمپ شناور پارس ناصری
Author Rating
41star1star1star1stargray
بستن منو
Call Now Button