رادیاتور از جمله تجهیزات تاسیساتی ساختمان به شمار می رود. رادیاتور وسیله ای بسیار مناسب و کارآمد برای توزیع گرمای لازم در ساختمان های اداری و مسکونی می باشد. آب گرم تامین گرمایش رادیاتورها یا در پکیج همان واحد تولید می شود و یا در تاسیسات گرمایشی موتورخانه مرکزی ساختمان. رادیاتورها انواع متفاوتی دارند. رادیاتور آلومینیومی، رادیاتور پنلی، رادیاتور فولادی و رادیاتور برقی از جمله آنها می باشد. شرکت پایا گسترش خورشید تابان (پمپ خوب) نماینده فروش بهترین برندهای رادیاتور در تهران و شهرستان ها می باشد->

برای خرید رادیاتور و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت رادیاتور با کارشناسان ما در شرکت پایا گسترش خورشید تابان تماس بگیرید.

رادیاتور

بهترین برندهای رادیاتور پنلی

بوتان

ایران رادیاتور

تاش

پیک پن

بهترین برندهای رادیاتور برقی

مدیا

شارک

رادیاتور فولادی :

این رادیاتور ها از جنس فولاد و با رنگ آمیزی الکترو استاتیک می باشند. به لحاظ زیبایی رادیاتورهای آلومینیومی در ارجعیت قرار دارند. اما توان انتقال حرارتی بالا و قیمت مناسب رادیاتورهای فولادی از مزایای آن می باشد.

رادیاتور آلومینیومی :

رادیاتور آلومینیومی معمولا از آلیاژ محکم آلومینیوم تمام دایکاست، یا اکسترود و یا دایکاست اکسترود و به صورت پره ای تولید می شود. بطور کلی شرکت های تولید کننده این نوع رادیاتور ، محصولات خود را به صورت5 تا 10 پره تولید می کنند، البته طبق سفارش مشتری تعداد پره ها قابل تغییر هستند.

رادیاتور برقی :

رادیاتورهای برقی در ظرفیت ها و ظاهر متفاوت تولید می شوند؛ استفاده از این رادیاتورها در مناطقی که کمبود سوخت های فسیلی مثل گاز و گازوئیل وجود دارد، می تواند راهکار مناسبی باشد.

رادیاتور برقی هم با ظاهری که با فرهنگ و سنت ما ایرانی ها همخوانی داشته باشد و هم با طراحی های مدرن و فوق العاده شیک تولید می شود، از این رو مصرف کننده می تواند بر اساس دکوراسیون منزل خود، بهترین انتخاب را داشته باشد.

رادیاتور پنلی :

رادیاتورهای پنلی نوع دیگری از رادیاتورها هستند که به صورت یکپارچه ساخته می شوند. این رادیاتورها خود زیرمجموعه رادیاتورهای فولادی به حساب می آیند و گرما را به طور یکنواخت منتقل می نمایند.

رادیاتورهای پنلی علاوه بر توزیع یکنواخت گرما، با انواع دکوراسیون ها همخوانی و از هر دو طرف قابلیت نصب دارند. اما باید توجه داشت که به دلیل جنس فولادی این رادیاتورها، امکان زنگ زدگی و سوراخ شدن آنها در بلند مدت، خصوصا در محیط های مرطوب زیاد است.

رادیاتورهای آلومینیومی، فولادی و پنلی، در دو مورد وجه اشتراک دارند؛ نیاز به نصب توسط نصاب و همچنین نیاز به پکیج یا تاسیسات موتورخانه مرکزی برای تأمین گرمایش آب گرم درون آن ها، وجوه اشتراک این رادیاتورهاست.

با این حال رادیاتورهای برقی، این مشکلات را حل نموده اند، به طوری که تنها با وارد کردن دوشاخه این محصولات به پریز برق، می توانید از گرمای مطبوع آن ها لذت ببرید.