این روزها وجود دستگاه تصفیه آب در هر خانه ای از ملزومات به حساب می آید. انتخاب یک برند شناخته شده و با کیفیت بسیار پر اهمیت می باشد.  دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای یوسفی یکی از این برندها می باشد. شرکت پایا گسترش خورشید تابان (پمپ خوب) نمایندگی فروش تصفیه آب یوسفی برندهای مختلف در تهران و شهرستان ها می باشد.

برای خرید تصفیه آب یوسفی و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت تصفیه آب یوسفی با کارشناسان ما در شرکت پایا گسترش خورشید تابان تماس بگیرید.

دستگاه تصفیه آب خانگی یوسفی

آب شیرین کن های خانگی زیر سینکی به روش اسمز معکوس عمل می کند. روش اسمز معکوس یکی از روش های نوین جداسازی می باشد که در آن املاح تا ابعاد ۰٫۰۰۱ میکرون توسط غشای ممبرین و با فشاری که پمپ ایجاد می کند ,حذف می شوند.این روش قادر بهجداسازی مواد غیر آلی حل شده ، مواد آلی حل شده ، آلاینده های میکروبیولوژیکی از قبیل اندوتوکسین ها ، ویروس ها و باکتری ها می باشد.

همچنین این دستگاه قابلیت حذف کامل نیتزات موجود در آب را دارد. نیترات، گاز سمی حاصل از فاضلاب های خانگی و شهری است که با نفوذ به سفره های زیرزمینی و سطحی آب شرب باعث آلودگی آن می شود که بسیار مضر و زیان بار است.

تصفیه-آب-یوسفی