جاروی استخر هایوارد HAIWARD از محصولات پر اهمیت تجهیزات استخر هایوارد امریکا می باشد. جاروی استخر یکی از الزامات یک استخر برای داشتن آب تمیز و زلال جهت داشتن استخری زیبا و تمیز است. این جارو به نظافت دائمی استخر رسیدگی می کند. جارو استخر هایوارد به دو صورت اتوماتیک و دستی عرضه می شوند. انتخاب یک جاروی اتواتیک استخر هایوارد به مساحت استخر مورد استفاده بستگی دارد. این جارو به صورت اتوماتیک دیواره ها و کف استخر را تمیز می کند لجن ها و میکروب های موجود در دیواره ها را می رباید و به نوعی تصفیه آب استخر را انجام می دهد. شرکت پایا گسترش خورشید تابان (پمپ خوب) نماینده فروش جارو استخر هایوارد در تهران و شهرستان ها می باشد.

 

برای خرید جاروی استخر هایوارد و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت جاروی استخر هایوارد با کارشناسان ما در شرکت پایا گسترش خورشید تابان تماس بگیرید.

 

 

 

جاروی-استخر-هایوارد-

جاروی اتوماتیک استخر هایوارد مدل Shark VAC

[table id=hayward12 /]

جاروی-استخر-هایوارد-

جاروی اتوماتیک استخر هایوارد مدل Tiger Shark QC

[table id=hayward13 /]

جاروی-استخر-هایوارد-

جاروی اتوماتیک استخر هایوارد مدل Shark Vac xl PILOT

[table id=hayward14 /]

جاروی-استخر-هایوارد-

جاروی اتوماتیک استخر هایوارد مدل Tiger Shark Plus

[table id=hayward15 /]

جاروی-استخر-هایوارد-

جاروی اتوماتیک استخر هایوارد مدل Aqua VAC 500

[table id=hayward16 /]

شما می توانید پس از سفارش محصول خود به نمایندگی تهران، آن را در اقصی نقاط ایران از جمله استان ها و شهرهای مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، گلستان، گرگان، مازندران، ساری، رشت، گیلان، خراسان، خوزستان، اهواز، آبادان، کرمان، یزد، همدان، کرج، قم، کرمانشاه، ارومیه، اردبیل، بندرعباس، اراک، زنجان، قزوین، ارومیه، لرستان، خرم آباد، کردستان، سنندج، زاهدان، بوشهر، بیرجند و یاسوج تحویل بگیرید.